17. Únor 2012

Borová hostila Výroční valnou hromadu 11. okrsku

Počet zobrazení: 4123, Kategorie: Aktuality

Borová hostila Výroční valnou hromadu 11. okrsku

Dne 17. února 2012 se do Borové sjeli zástupci jednotlivých sborů jedenáctého okrsku opavského okresu. V místní hasičské zbrojnici zde probíhala slavnostní Výroční valná hromada. V tomto okrsku, do kterého patří také náš sbor, je zvykem, že valná hromada probíhá formou plesu, který pořádá každým rokem jiný sbor.

Letošní pořadatelství tedy vyšlo na borovské hasiče. Tohoto aktivu se zúčastnily sbory z Bolatic, Kobeřic, Štěpánkovic, Rohova, Sudic, Chuchelné, Strahovic, Svobody a místní Borové. Omluvily se sbory z Bělé a Třebomi. Schůzi zahájil starosta okrsku, který hned v počátku vyzval všechny přítomné, aby minutou ticha uctili památku všech zemřelých členů jednotlivých sborů. Poté byly předneseny jednotlivé zprávy: zpráva o činnosti z úst starosty okrsku pana Balarina z Bolatice, následně jsme mohli slyšet zprávu předsedy revizní komise pana Folty ze Sudic a zprávu o hospodaření nám přednesl okrskový pokladník pan Mrovec z Kobeřic.

V závěru oficiální části aktivu byla otevřena diskuze a následně bylo delegáty odsouhlaseno usnesení valné hromady. Po ukončení formalit čekalo na všechny přítomné pohoštění. Podávalo se výborné vepřo-knedlo-zelo, které nám ochotně uvařila paní Helena Halfarová z Borové, jako zákusek jsme si mohli vychutnat skvělé koláče paní Holešové z Kravař.

Po jídle již začala hrát hudba a rozběhla se volná zábava, která skončila až v časných ranních hodinách.

  • Více fotek z této akce si můžete prohlédnout v sekci Fotky=>Kulturní akce

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube