Družstva

22. Duben 2012 | Kategorie: Družstva

Družstvo dorostenců

Družstvo dorostenců

I když jsme v novodobé historii nikdy neměli dorostenecké družstvo, v kategorii dorostenců náš sbor reprezentovali jednotlivci. V roce 2006 to byl Petr Langer, kterému se po vítězstvích v okresním a krajském kole podařilo postoupit na Mistrovství ČR dorostu do Liberce. Tam Petr obsadil celkové 5. místo po 3. místě ve dvojboji a 7. místě v běhu na 100 metrů s překážkami. 

22. Duben 2012 | Kategorie: Družstva

Družstvo dorostenek

Družstvo dorostenek

Náš sbor byl zastoupen v kategorii dorostenek v letech 2006 až 2008. V roce 2006 se naše družstvo dostalo postupem přes okresní a krajské kolo až na Mistrovství ČR do Liberce, kde obsadilo po týmovém vítězství ve stovkách, pátém místě ve štafetě a druhém místě v požárním útoku, celkové druhé místo. 

21. Duben 2012 | Kategorie: Družstva

Družstvo mladších žáků

Družstvo mladších žáků

Družstvo mladších žáků vzniklo na jaře roku 2011. Za krátkou dobu se pod vedením svých vedoucích- Jany Holešové, Péti Langra, Ivety Ritzkové a Ondry Langra, naučili disciplínu požární útok, kterou veřejnosti předvedli na soutěžích Moravská brána a O pohár starosty SDH Borová.

21. Duben 2012 | Kategorie: Družstva

Družstvo mužů

Družstvo mužů

Družstvo mužů vzniklo v roce 2006 a funguje dodnes. V průběhu šesti sezón se družstvo pravidelně zúčastňovalo soutěží Opavské ligy a postupových soutěží v požárním sportu. V roce 2010 se zúčastnili také celého ročníku Moravskoslezského poháru, v kterém obsadili konečné 5. místo. Mezi největší úspěchy tohoto družstva můžeme zařadit ligový titul z roku 2010, dvě ligová druhá místa z let 2009 a 2011, ale hlavně titul mistra Moravskoslezského kraje a následné 4. místo na mistrovství ČR v požárním sportu v srpnu roku 2011.

21. Duben 2012 | Kategorie: Družstva

Družstvo přípravky "Borovský plamínek"

Družstvo přípravky

Družstvo přípravky vzniklo na jaře roku 2011. Pod vedením svých vedoucích, Pavly Pospíšilové a Pepy Scheffczika se děti za krátkou dobu naučily požární útok s pro ně přizpůsobenou-zmenšenou výstrojí a výzbrojí. Ten poté začaly jako ukázku předvádět na kulturních akcích sboru nebo obce. 

21. Duben 2012 | Kategorie: Družstva

Družstvo starých pánů

Družstvo starých pánů

Družstvo starých pánů vzniklo ze dvou družstev, které náš sbor reprezentovalo v devadesátých letech. Staří páni soutěží především v česko-polské družební soutěži Moravská brána. Největším úspěchem bylo vítězství v této soutěži na domácí půdě v roce 2011.

20. Duben 2012 | Kategorie: Družstva

Družstvo žen

Družstvo žen

Družstvo žen v našem sboru fungovalo nepřetržitě od roku 1991 do roku 2008. Po dobu osmnácti let posbíralo nespočet vítězství a po celou dobu patřilo ke špičce v opavském okrese. Prakticky se v družstvu vystřídaly dvě generace, kdy maminky v roce 1991 družstvo zakládaly, aby je poté v roce 2006 vystřídaly jejich dcery. Největším úspěchem v historii družstva bylo vítězství v krajském kole a tedy následný postup na mistrovství ČR v roce 2007. 

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube