Pronájmy

16. Duben 2012 | Kategorie: Pronájmy

Pronájem chatky v hasičském areálu

Chatka v areálu je vhodná především pro soukromé venkovní akce v letních měsících. Součástí chatky je i sociální zařízení. V blízkosti chatky je pergola pro posezení, dětské hřiště s průlezačkami, asfaltové hřiště na tenis či nohejbal a travnaté fotbalové hřiště. V ceně pronájmu je i zapůjčení potřebného počtu laviček a stolů.

Pronájem laviček a stolů

Lavičky a stoly lze využít pro soukromé i veřejné akce. Celkový počet je 60 laviček a 20 stolů. Délka stolů a laviček je cca 2 metry. V případě vypůjčení většího počtu, můžeme zapůjčit vlečku pro odvoz zdarma. V ceně pronájmu není transport laviček a stolů.

Pronájem sálu hasičské zbrojnice

Sál hasičské zbrojnice lze využít pro soukromé akce,oslavy narozenin, firemní večírky, svatby, i pro veřejné akce-plesy, schůze, školení. Kapacita sálu je 80 osob. Na stejném patře se nachází také sociální zařízení, kuchyň a extrovka-místnost s barem. Součástí kuchyně je velký plynový sporák, dvě ledničky, mikrovlnná trouba, varná konvice.

Pronájem stánků

Stánky lze využít při pořádání nejrůznějších komerčních akcí. Stánky se skládají z železné konstrukce, plachty a dřevěného pultu.

Pronájem výčepního zařízení

Malé výčepní zařízení je vhodné pro soukromé akce. Má vlastní kompresor, není nutná láhev CO2. Kapacita- maximálně jeden vyčepovaný 50 l sud.
Cena pronájmu: 300 Kč/den