29. Srpen 2011

Naše přípravka se představila na Uliční slavnosti

Počet zobrazení: 5912, Kategorie: Aktuality

Naše přípravka se představila na Uliční slavnosti

Dne 27. 8. 2011 se v Borové pořádala, již tradičně v tomto čase, Uliční slavnost tzv. Strassenfest. Každým rokem se pořadatelství ujme jedna z ulic Borové. Obyvatelé pořádající ulice pak dům od domu připraví nějakou specialitu pro své spoluobčany. Program této oblíbené borovské akce zpestřilo také vystoupení nejmenších borovských hasičů, družstva přípravky - Borovský plamínek.

Naši minižáčci předvedli ukázku zmenšeného požárního útoku. Bylo to už jejich třetí vystoupení- premiéru si odbyli při českopolské družební soutěži Moravská brána, druhé vystoupení mohli borovští občané spatřit při hasičské soutěži "O pohár starosty SDH Borová". I tentokrát se vystoupení našim nejmenším velice povedlo. Celou ukázku zhlédlo na sto občanů a mezi nimi se nenašel jediný, který by našim prckům nezatleskal. Kromě potlesku dostali členové družstva za své představení ještě drobné cukrovinky a "klasicky" také malou medaili. Další fotky ze všech vystoupení přípravky můžete najít v sekci Fotky=>Mládež, videoukázky najdete v sekci Video=>Mládež.

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube