25. Duben 2012

Nové webové stránky našeho sboru

Počet zobrazení: 5122, Kategorie: Aktuality

Tak je to konečně tady! Už i borovský hasičský sbor má své vlastní webové stránky. Autorem stránek je Martin Richta, náš kolega - hasič z Neplachovic, který má s tvorbou internetových stránek již mnohé zkušenosti. I v našem případě odvedl vynikající práci a my doufáme, že se Vám stránky budou líbit stejně jako nám.

Na stránkách najdete mnoho informací o našem sboru, o jeho historii a také něco málo o historii Borové. Můžete si zde prohlédnout fotky nebo videa ze soutěží dospělých a dětí, ale také z různých kulturních akcí sboru. Součásti webovek je také diskuzní fórum, kde se můžete zapojit také Vy! Budeme rádi za každou připomínku, ale třeba taky oprávněnou kritiku nebo naopak pochvalu, kterou nám touto formou vyjádříte.

Naše stránky ještě nejsou v plném provozu, především v sekci "video" budeme v co nejkratší době doplňovat videoklipy i z dřívějších let, ale také ostatní sekce se budeme snažit průběžně doplňovat a aktualizovat tak, abyste měli vždy co nejčerstvější informace.

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube