04. Prosinec 2011

Posledního výletu v roce 2011 se zúčastnily téměř všechny děti

Počet zobrazení: 3712, Kategorie: Aktuality

Posledního výletu v roce 2011 se zúčastnily téměř všechny děti

V sobotu 4. prosince vyrazilo celé družstvo mladších žáků do Ostravy, aby si užilo dárek, který za své celosezónní snažení dostalo od svých vedoucích. Byl jím výlet na radniční věž a do multikina Cinestar. Protože zájem o výlet byl obrovský, tak museli vedoucí trošku zaimprovizovat s dopravou.

S tímto problémem jim ochotně pomohli pánové Martin Hladký a Pavel Sněhota, kterým patří velké poděkování. Po cestě do Ostravy jsme nejdříve zavítali na radniční věž, kde děti mohli zhlédnout velkou část Ostravy téměř z ptačí perspektivy.

Po návštěvě vyhlídkové věže se celá skupina přesunula do multikina, kde si mohli vychutnat animovaný film Kocour v botách ve 3D provedení.

Dětem se výlet velice líbil a všechny se domů vracely s novými zážitky a hlavně s velkými úsměvy na tvářích.

  • Více fotek z výletu si můžete prohlídnout v sekci Fotky=>Mládež

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube