12. Únor 2012

Tradiční Hasičský ples se vydařil

Počet zobrazení: 6262, Kategorie: Aktuality

Tradiční Hasičský ples se vydařil

V sobotu 12. února náš sbor pořádal v sálu místní hasičské zbrojnici svůj tradiční Hasičský ples. Po krátkém přivítání, které pronesl jednatel sboru pan Stavař, nám začala k poslechu a tanci hrát skupina borovského zpěváka pana Pepy Bochňáka.

I když kapacita sálu nebyla plně využita, všichni přítomní se skvěle bavili v téměř rodinné atmosféře.

Po pár hodinách tance byla na programu večera tombola. Tu nám svým skvělým komentářem zpestřil místní showman, místostarosta sboru pan Rudolf Holeš. Ač není naše tombola nabitá drahými cenami, v režii pana Holeše je vyhlášena v širokém okolí.

Po tombole se přítomní vrátili k tanci a volné zábavě až do časných ranních hodin.

  • Více fotek si můžete prohlédnout v sekci Fotky=>Kulturní akce

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube