15. Prosinec 2011

Tradiční předvánoční zabíjačka měla dobrý ohlas mezi občany Borové

Počet zobrazení: 5994, Kategorie: Aktuality

Tradiční předvánoční zabíjačka měla dobrý ohlas mezi občany Borové

Jako každým rokem, tak i letos náš sbor pořádal tradiční zabíjačku. Letos proběhla ve dnech 15. - 17. prosince 2011. Opět jsme zabíjeli dvě prasata, tentokrát o rekordní společné váze 485 kilogramů.

 Po oba dny výroby se u práce vystřídalo na 17 pomocníků, především z řad členů výboru. Práce řídil řezník- náš člen, pan Jiří Piškula. V sobotu, v den prodeje, se před hasičskou zbrojnicí vytvořila dlouhá fronta a během hodiny byly všechny výrobky vyprodány. O kvalitě našich výrobků nás přesvědčila pochvalná slova, která jsme v následujících dnech mohli slyšet z úst borovských občanů. Tato akce pravidelně významným podílem přispívá do našeho rozpočtu. Každý člen, který se na této akci podílel, určitě zaslouží velké poděkování.

  • Fotografie ze zabíjačky si můžete prohlédnout v sekci Fotky=>Kulturní akce

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube