12. Listopad 2011

Večírek mládeže k ukončení sezóny se vydařil

Počet zobrazení: 5933, Kategorie: Aktuality

Večírek mládeže k ukončení sezóny se vydařil

Na sobotu 12. listopadu si vedoucí mládeže připravili pro všechny své svěřence zábavné odpoledne, které mělo symbolicky zakončit první rok ,,života´´ našich nově vzniklých mládežnických oddílů. Pozvány byly všechny děti, které se jakkoliv v roce 2011 zapojily do hasičského dění v našem sboru. Sebou si mohly vzít také rodiče či prarodiče. Pro děti byl připraven zábavný program plný hudby, tance a různých soutěží.

Čas mezi nimi vyplnilo předávání ocenění za celoroční snažení. To každé dítko převzalo od starosty sboru pana Miroslava Langra a velitele sboru pana Petr Holeše.

Také od svých vedoucích děti dostaly dárek a to v podobě výletu. Pro přípravku si připravili výlet do loutkového divadla a pro mladší žáky do multikina. A aby toho nebylo málo, tak děti obdarovali nádherným dortem i rodiče.

Po ocenění dětí následovalo nečekané, ale velice milé poděkování vedoucím, kteří od rodičů dětí obdrželi vyhlídkový let letadlem. Krásné odpoledne zakončilo promítání videoklipů, které byly vytvořeny z fotek a záběrů pořízených v průběhu celé sezóny. Věříme, že se celá akce líbila jak dětem, tak také jejich doprovodu. Poděkování za skvělou organizaci si zaslouží jak vedoucí mládeže, tak také jejich pomocníci: slečna Monika Holešová, která nám ochotně pomohla s hudbou, pánové Petr Hluchník (obsluha) a Dan Pospíšíl (pomoc s videoklipy) a také mladá paní Soňa Nevřelová, která ochotně zorganizovala zajištění dortu pro děti. Poděkovat musíme také sponzorům, panu Rosťovi Uvarovi, obci Bolatice a paní Holešové.

  • Fotky z této akce si můžete prohlédnout v sekci Fotky=>Mládež
  • Videoklipy jsou ke shlédnutí v sekci Video=>Mládež

Napsat komentář

Komentujete jako host.

Následujte nás
Sledujte nás na MY Space
Náš kanál na YouTube